Krwawienie z jelit i nadżerki w żołądku

Krwawienie z jelit. Stwierdzone, że nie hemoroidy. W trakcie kolonoskopii usunięte 2 polipy. Gastroskopia - nadżerki w żołądku. Wszyscy mnie uspokajają, nie potrafią wyjaśnić dlaczego co jakieś 2-3 tygodnie krwawię ze śluzem. Czasem trwa to 1, a czasem do 3 dni. Bardzo proszę o wskazówki jak dalej się diagnozować. Serdecznie pozdrawiam. Dariusz W.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli ma Pan na myśli krwawienie świeżą krwią to mogła być ona związane z obecnością polipów. O szczegółach dotyczących dalszych możliwości diagnostyczno-leczniczych proszę porozmawiać ze specjalistą gastroenterologiem, który zbierze dokładny wywiad, zbada Pana oraz oceni wyniki dotychczas wykonanych badań.