Krwawienie z odbytu a polip

Witam. kilka lat temu stwierdzono u mnie polip od 3 dni bardzo boli mnie odbyt i poplip jest na wierzchu odbytu .dzis pojawila sie krew duzo tej krwi jest az na wkladce .co mam robic?i co to moze byc ?czy to jest ten polip czy cos innego>

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Przyczyną krwawienia może być wykryta zmiana. Wskazana jest wizyta u specjalisty chirurga bądź proktologa.