Krwawienie z pochwy po pierwszej masturbacji

witam mam problem bo wczoraj pierwszy raz sie masturbowałam a nigdy nie miałam okresu tylko od ponad roku biały śluz , nie bolał mnie brzuch bo penetracji pochwy ale rano zuwazyłam krew ale nie taką czystą tylko z takimi grudkami i ciągnąca się przy wejściu był taki śluz jak czerwona guma i to sie ciagnie , to jest krwawienie po przerwaniu błony dziewiczej czy raczej pierwsza miesiączka , na wkładce widzę taką mocno czerwoną krew ze śluzem, jest to obfite,dodam ze ta krew nie pachnie wcale

Witaminy w ciąży

Lek. Marta Gryszkiewicz

Jeśli ma Pani 19 lat i do tej pory nie miesiączkuje to powinna się Pani NATYCHMIAST zgłosić do ginekologa.
Krwawienie najprawdopodobniej wynikało z podrażnienia i uszkodzenia nabłonka pochwy podczas masturbacji.