Krwiak czy drugi ale pusty pęcherz płodowy?

Witam.
Na pierwszym usg ciążowym w 5 tc. stwierdzono pęcherzyk ciążowy i krwiak? Kolejne usg w 7tc. (już z akcja serca)i 9 tc. dalej to potwierdzały. Zatem mamy pęcherzyk ciążowy z zarodkiem i krwiak 2cm, który jest stale taki sam. Nie wchłania się ale i nie rośnie.
Nie mam krwawień i plamień. Jednak będąc u drugiego lekarza usłyszałam, że ten krwiak to nie krwiak ale wg niego to drugi, ale pusty pęcherz płodowy. Lekarze wzajemnie mają odmienne zdania.
Jestem na l4, przyjmuję d...1 po 1 i l....2 po 2. Wiem, że miałam na pewno 2 owulacje w kilkudniowym odstępie czasowym (cykl był monitorowany).
Nie wiem co mam myśleć? Czy są jakieś charakterystyczne cechy dla krwiaka a dla pęcherzyka pustego? Rozumiem, że jeżeli byłby to krwiak to duże prawdopodobieństwo, że się wchłonie, a jeżeli to będzie pusty pęcherz, to co? Czy on zostanie poroniony, a dziecko z drugiego pęcherza się utrzyma, czy też może się wchłonie?
Dodam od siebie, że ten krwiak, wg. mnie, wygląda identycznie jak pęcherz płodowy. Jest zupełnie czarny i ma regularny kształt, tylko nie ma tam zarodka.
Bardzo proszę o odpowiedź

Dzień dobry!

Według Pani opisu zdaje się, że lekarz twierdzący, że to drugi pusty pęcherzyk ciążowy ma rację. Jeśli nie ma w nim zarodka to się pomniejszy i wchłonie. Dość często w ciąży bliźniaczej dochodzi do zaniku jednego zarodka. Nie będzie Pani miała z tego powodu krwawienia. Zarodek żywy ma oczywiście szanse na prawidłowy rozwój.

Z poważaniem