Krwiak i mały pęcherzyk żółtkowy w 5. tygodniu ciąży

Witam, jestem w 5tc i 6 dni. Z powodu krwawienia wyladowalam na IP oddzialu ginekologicznego. Okazało się obok pęcherzyka ciążowego jest krwiak (musze lezeć, plus dostalam luteine 3xpod jezyk i duphaston 3x1). Prócz tego wielkość pęcherzyka żółtkowego to 0.9mm. Lekarz wykonujący usg powiedział niewiele, jedynie że jest dość mały... czy to bardzo zły "znak"? Kolejna wizyta w piątek 16.10.. z góry dziękuję za opinię. ada

To bardzo wczesny okres ciąży i niestety, ale wszystko może się zdarzyć zwłaszcza poronienie, które prawdopodobnie zostało w jakiś sposób obecnie wstrzymane samoistnie i farmakologicznie. Dopiero jeśli w 7-8 tygodniu ciąży stwierdzi się w badaniu USG bicie serca zarodka będzie można powiedzieć o powodzeniu rozwijającej się ciąży.