Krwiak mózgu po upadku a szanse na przeżycie

witam,mój szwagier (32 l.) tydzień temu szedł poślizgnął się na lodzie upadl na głowe(dokładnie tylnia czesc)stracil przytomność,po TK okazało się ze ma krwiaka po 4 godz.od upadku zrobiono mu operacje(4 godz),po 24godz obrzęki mózgu,zrobiono mu badanie przeplywu krwi wynik byl dobry,po 48godz.dostal udar mózgu krwotoczny,nadal jest spiaczce,ciśnienie wewnątrzczaszkowe zmniejsza się ale pojawila się goraczka,wprowadzono antybiotyk.,co pan doktor myśli o tym wszystkim czy szwagier przezyje....

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko jest to przewidzieć. Tym bardziej nie widząc pacjenta, wykonanych badań. Proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego.