Jakie są szanse na przeżycie po pęknięciu czaszki?

Teściu spadł ze schodów i uderzył głową w beton. Oddychał samodzielnie ale stracił przytomność. Karetka zabrała go do szpitala. W szpitalu zrobili operacje usunięcia krwiaka mózgu. Lekarz powiedział też że ma pękniętą czaszkę i duży obrzęk mózgu. Obecnie wprowadzili go w śpiączkę farmakologiczna i podają leki na zmniejszenie obrzęku i leki zmniejszające ciśnienie. Bardzo proszę o odpowiedź jaka jest szansa że przeżyje i jakie są możliwe późniejsze konsekwencje. I ile może trwać ten obrzęk.

Najlepiej rozmawiać z LEKARZAMI LECZĄCYMI W SZPITALU, którzy znają stan Pacjenta i wyniki badań
Ważny PACJENT, stan ogólny i neurologiczny, inne schorzenia, obciążenia, stosowane leki, Wyniki badań.
Konieczna pełna konsultacja z pełną dokumentacją, w szpitalu
Pozdrawiam