Krwiak po uderzeniu w czoło

Witam, 3 dni temu uderzyłem się w czoło i teraz mam krwiaka okularowego, wiesz że to może będzie być peknięcie podstawy mózgu, ale nie mam żadnych innych obiawów, bóli, wymiotów, krwawiena ,zawrotów, czuje się idealnie, tylko mam góza na czole no i te oczy... co to może być w takim razie... Robert

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Opisany przez Pana uraz głowy wymaga wykonania badań obrazowych. Konieczna jest pilna konsultacja lekarska.