Krwiak podkosmówkowy w 6 tygodniu ciąży
Pomocy moja dzidzia ma 6 tygodni i 5 dni, niestety na pierwszym usg wykryto u mnie krwiaka podkosmówkowego na usg wymiar 1,27*1,32. Mam leżeć brać lutinus, duphaston, estrofen i relanium. Czy to wystarczy tak bardzo boję się że strace dziecko:(

KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Witam serdecznie,
krwiak oznacza większe ryzyko poronienia. Proszę ściśle przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego. Otrzymała Pani prawidłowe leczenie.
Pozdrawiam.