Krwiak w 6 tygodniu ciąży a praca

jestem w 6 tyg ciazy wykryto u mnie krwiak blisko plodu , lekarz przepisal mi progesteron dopochwowo.boje sie ze moze dojsc do poronienia bo kriwak jest dookola.zadnych plamien nie mam. czy moj stan pozwala na to bym mogla pracowac?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, bardzo trudno to ocenić bez wykonania badania i USG. Najlepiej jak Pani uda się do lekarza prowadzącego celem porady i oceny możliwości powrotu do pracy. Pozdrawiam.