Krwiomocz w czasie okresu

Witam , Często mam zapalenie pęcherza Moczowego pierwsze moje zapalenie pęcherza było 3 lata temu po moim pierwszym stosunku mam go co 2 miesiące (zapalenie ) z reguły trwa 2 dni a teraz trwa 11 , dostałam okres dzisiaj i czy krwiomocz w czasie okresu jest normalny ? (wcześniej też miałam krwiomocz kiedy jeszcze okresu nie miałam ) Prosze o pomoc ;)

Piotr Pilarski

Krwiomocz może być objawem zapalenia układu moczowego. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.