Krwiste wymioty a możliwe dolegliwości

Witam. Mam problem z żołądkiem. Od około 3 miesięcy mam nawracające krwiste wymioty (najpierw fusowate potem czysta krew) bardzo męczące i bolesne. Na początku ból w nadbrzuszu utrzymywał się kilka dni po czym ustępował. Teraz ból nie znika, dodatkowo pojawił się ból głowy, zawroty, mdłości. Ból wyostrza się przy próbie spożycia alkoholu lub bardziej wyrazistych potraw. Czy może być to poważna choroba ? Nie przyjmuje żadnych leków, na nic nie choruje, nie mam alergii.

Renata GrzechociĹska

Należy niezwłocznie udać się do lekarza występują objawy krwawienia z górnego odcinka przewodu pokarmowego.