Krwotok w ciąży a prawdopodobieństwo urodzenia dziecka z zespołem Downa

witam jestem w 21/22 tydzien ciazy i przez ten czas bylam juz 2 razy w szpitalu z krwotokiem okazalo sie w tedy ze mialam miesniaki i krwiaki na usg ktore mialam 15,11,2013r wyszlo mi 1wg.Grannuma stopien dojrzalosci i ze jeszcze jakis tam krwiak jest czy juz mam sie przygotowac na to ze moje dziecko urodzi sie chore z zespolem downa bo sie bardzo martwie i boje prosze o szczera odpowiedz bo staralam sie o dziecko 7 lat

Brak związku między krwiakiem, mięśniakami a możliwością urodzenia dzecka z zespołem Downa. Wskazana dalsza diagnostyka i obserwacja/ mam nadzieję że w tracie badania USG 11-14 tydz. oceniono kość nosową, fałd karkowy, tętno płodu, przepływ krwi w zastawce III dzielnej.