Krwiak a poród zdrowego dziecka

witam jestem w 23tyg ciazy i przez ten czas bylam juz 2 razy w szpitalu z krwotokiem okazalo sie w tedy ze mam miesniaka i krwiak a bylam na usg 2 dni temu i stopien dojrzalosci mam 1wg.Grannuma i podobno od nowa krwiak sie pokazał czy to oznacza ze cos jest z dzieckiem i moge sie przygotowac na najgorsze ze urodze chore lekarz mowil ze dziecku dobrze bije serduszko 140min i podobno wszystko z dzieckiem dobrze ale i tak sie nadal martwie prosze szczera odpowiedz czy urodze zdrowe czy chore

Witam! Pojawienie się mięśniaka macicy nie oznacza, że urodzi Pani chore dziecko. Jego ogólny rozwój uzależniony jest nie tylko od stanu pani dróg rodnych, lecz również od szeregu innych czynników. Najpełniej jest je w stanie ocenić lekarz prowadzący Pani ciążę na podstawie badania ultrasonograficznego. Jeśli lekarze mówią, że "wszystko jest dobrze", raczej nie ma Pani powodów do niepokoju Proszę jednak pozostać pod stałą opieką ginekologa.