Wyniki usg a zdrowie płodu

dzien dobry ja ma pytanie jestem w 20 tyg ciazy a nie wiem czy moje dziecko jest zdrowe bo na usg wyniki wyszly mi podobno dobre i ze dziecko jest zdrowe ale obawiam sie bo stopien dojrzalosci ma 1wg-grannuma pepowine trojnaczynowa pomiaru plody ma BPD 22,5 HBD AC 22,0 HBD FL 20,5 HBDprosze o odpowiedz czy mam sie czym martwic ze z moim dzieckiem jest cos nie ta

Nie ma Pani powodu do żadnego zmartwienia. Zawsze są drobne odchylenia co do wieku płodu wyliczonego według okresu i na podstawie USG (to zazwyczaj wahnięcia w granicach około 2-3 tygodni). Wszystko jest w porządku.