Krzywa cukrowa i krzywa insulinowa u 21-letniej kobiety

Dobry wieczór, zrobiłam na własna reke krzywa cukrowa i krzywa insuliny czy mam powody do obaw? po zjedzeniu jakiegokolwiek posiłku od razu czuję sie senna i bez energii. Dodam, że choruje na niedoczynnosc tarczycy, Hashimoto mam problemy z prolaktyna i kortyzolem. INSULINA 13.40 uU/ml wartości referencyjne: 2.6 - 24.9 uU/L INSULINA 60 MIN 12.62 uU/ml INSULINA 120 MIN 86.38 uU/ml GLUKOZA WE KRWI 83 mg/dl wart. ref.: 60 - 99 mg/dl GLUKOZA DTTG 120 MIN 98 mg/dl GLUKOZA 60 min DTTG 51 mg/dl

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest przeanalizowanie czy badanie zostało przeprowadzone prawidłowo, proponuje udac sie do lekarza rodzinnego, po wstepnym badaniu bedzie mozna zalecić odpowiednie dalsze postepowanie.