Krzywe nóżki u dziecka

Dzien dobry. Mam coreczke ktora skonczyla 14 miesiecy, od 3 miesiecy chodzi samodzielnie ( miala 11 miesiecy gdzy zaczela samodzielnie chodzic) martwi mnie stawianie nog, ma troche krzywe nozki w kolanach tak jakby miala niedy kolanami jakas poduszke, wyglada to cos jak to... (). Podaje jej witamine D i tran dla dzieci, nie wiem czy mam sie martwic czy jeszcze czekac, moze sa jakeis cwiczenia ktore moge z nia wykonywac? Dziekuje za wszelkie informacje. Agnieszka.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku podejrzenia wady kończyn dolnych u dziecka warto udać się na wizytę do specjalisty ortopedy. Lekarz po zbadaniu oraz ocenie wyników badań dodatkowych zweryfikuje podejrzenia co do nieprawidłowości.