Problemy z samodzielnym chodzeniem u 15-miesięcznego dziecka

Witam, moja coreczka wlasnie skonczyla 15 misiecy i co mnie martwi nie chce samodzielnie chodzic. Porusza sie trzymajac sie czegos przynajmniej jedna reka badz raczkujac. Wstaje na nozki sama jak tylko ma sie czego zlapac, stoi samodzielnie nie trzymajac sie niczego ale gdy chce by zrobila kilka kroczkow to czasem zrobi ale odrazu szuka czego sie zlapc badz wybira raczkowanie. Nie mam pojecia dlaczego tak boi sie samodzielnego chodzenia.

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest badanie lekarskie. Proponuję udać się do lekarza pediatry. Część dzieci po prostu później odważa się puścić i samodzielnie chodzić.

Witam, dziecko w tym wieku powinno być bardziej rozwnięte. Prosze udać się do rehabiltianta dziecięcego oraz poczytać w internecie temat kamieni milowych rozwoju dziecka. Zapraszam też na stronkę, gdzie będziemy zamieszczać artykuły również na ten temat: www.fizjodiet.pl