Problem z chodzeniem u 14-miesięcznego dziecka

Witam . Dziewczynka 14 miesiecy nie chodzi ,nie raczkuje tylko podkurcza lewa nozki pod siebie i sie slizga. Potrafi przy kanapie trzymajac sie ukleknac na kolankach ,trzymana pod pachy lub za raczki zrobi dwa kroki. Nie raczkuje .Wczesniej miala problemy z przewodem pokarmowy,ulewanie jedzenia ,brala na to leki. Potrafi posiedziec pare slow,pokazac ze chce pic,napic i zjesc obiad samodzielnie..

Dzień dobry,

Dziecko wymaga konsultacji u neurologa dziecięcego, pełnej diagnostyki i przede wszystkim systematycznej rehabilitacji- im wcześniej zostanie rozpoczęta tym lepsze efekty można osiągnąć. Nie należy zwlekać i bagatelizować problemu! Polecam znaleźć fizjoterapeutę, który pracuje metodą Vojty lub Bobatha.

Pozdrawiam serdecznie.