Brak równowagi u 8-miesięcznego dziecka

Witam. Moja coreczka skonczy 8 miesiecy we wrzesniu, mimo tego nie potrafi trzymac rownowagi. Usiadzie trzymajac sie czegos ale zaraz leci na bok badz do przodu. Rozwoj jest prawidlowy jest bardzo aktywnym dzieckiem, duzo gaworzy, bawi sie, obraca sie wokol wlasnej osi i pelza do tylu czasem i do przodu. Nie wiem czy sie martwic. Bardzo prosze o pomoc

możliwe że ma obniżone napięcie mięśni tułowia , wymaga to trochę specjalnych ćwiczeń ale trzeba wykluczyć inne powodu tej słabości mięśni tułowia lub problemów z równowagą.Warto zgłosić się do poradni zajmującej się rehabilitacja niemowląt lub chociaż do terapeuty met.Bobath.