Rozwój 6,5-miesięcznego dziecka

Witam Synek ma 6,5 miesiaca, obraca sie z plecow na brzuch i odwrotnie (turla sie), pełza do tyłu i okreżnie, gdy jest na brzuszku jakby "plywal na sucho", staje wysoko na wyprostowanych dloniach, i czesto wypina dupke do gory. Gada po swojemu, nie mowi jeszcze mama baba. Reaguje na dzwiek, mamy dobry kontakt wzrokowy, bawi sie zabawkami.Posadzony siedzi przez minute Czy rozwija sie dobrze? Czy jego rozwoj jest prawidlowy???

Aleksander Ropielewski

Opis nie budzi niepokoju, jednak ostatecznie stwierdzić mógłbym to po przeprowadzeniu badania.