Kształt głowy 2-letniego dziecka

Witam, mam pytanie czy widoczny na zdjeciu ponizej ksztalt glowy dwulatka jest normalny czy niepokojacy? Ma takie jakby "zaglebienia" po obu stronach czaszki nad uszkami, dodam ze sa symetrycze i wiekszosc osob mowi ze normalne. Chcialam sie upewnic. Do kiedy ksztaltuje sie glowa? http://zapodaj.net/8f7100ae08dc3.jpg.html

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie i pomiar obwodu główki aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza pediatry.