Kto pomoże przy nadmiernej potliwości?

dz. dobry. strasznie się pocę.67lat. tzw.kaszka wokół szyji, pod piersiami, na plecach.uderzenie potu (cieknie po plecach) w stanie spoczynku, podczas snu mokra piżama.Bardzo kłopotliwe. co robić, kto może pomóc? Dermatolog stwierdził, iż nic nie można zrobić, tak już mam.Proszę o skuteczne rady. pzdr Hania ze Szczecina

Ważne od jak dawna ma Pani problemz poceniem uogólnionym. Przede wszystkim trzeba wykluczyć choroby ogólnoustrojowe, które mogą wywoływać takie objawy. Dopiero wówczas można podjąć decyzję co do leczenia.