Jak wyleczyć nadmierną potliwość pleców?

NADMIERNA POTLIWOŚĆ PLECÓW Witam. Proszę o poradę jak zwalczyć nadmierne pocenie się na plecach? Nie mam problemów z innymi częściami ciała. Najgorzej jest na plecach. Jestem osobą aktywną, ćwicze na siłowni, od czasu do czasu biegam, jednak często zaczynam się pocić nawet przy wolnym spacerze, jadąc autobusem, czy nawet czekając na przystanku. Jak temu zaradzić? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze konieczna jest podstawowa diagnostyka . Proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego