Jak skutecznie leczyć nadmierną potliwość?

Dobry wieczór, ok od 2-3 tyg borykam się z nadmierną potliwością. Dolegliwość najbardziej się uaktywnia nawet przy zwykłym spacerze. Ciągle mi gorąco pomimo że już upałów nie ma. Najbardziej pocę się na plecach aż mam mokrą koszulę. Zrobiłem badanie krwi i nic nie wykazały także na TSH FT3 FT4. Mogę podesłać wyniki, na wskazanego maila. Z góry dziękuję za pomoc, dodam że mam 29 lat.

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

W takim wypadku warto by było aby zgłosił się Pan o lekarza rodzinnego. Poza wynikami badań dodatkowych równie ważne jest badanie fizykalne w gabinecie lekarskim.