Nadmierna potliwość odbytu i krocza

Od 3 lat cierpię na nadmierną potliwość odbytu i krocza. Bylem u dermatologa nic nie wykazał oraz u proktologa, który stwierdził delikatne hemoroidy oraz wyśmiał tezę jakoby pocenie się w tych miejscach było związane z tym. Przeczytałem wszystkie fora o poceniu odbytu i używałem multum środków i nic nie pomaga. Bieliznę w upalny dzień mam mokrą do tego stopnia, że mogę ją wyżynać. Czasem poceniu towarzyszy napad gorąca. W EKG wyszło mi, że szybko się męczę proszę o pomoc pozdrawiam

Piotr Pilarski

Uczucie mokrego odbytu jest objawem hemoroidów. Sugeruję stosować się do zaleceń proktologa.

Pozdrawiam.