Potliwość w okolicy odbytu

Problem pocenia się w okolicy odbytu i uda. Po wysiłku pojawiają mi się plamy na spodniach. Najbardziej zaś pocę się w tych miejscach przy masturbacji którą odbywam średnio co 2 dni. Mam 19 lat. 186cm. 84kg. nie jestem otyły. ćwiczę 4 razy w tygodniu. to pojawiło się 2 tygodnie temu. nie umiem z tym żyć.. wstydzę się świata, zawsze byłem otwarty. Bardzo proszę o pomoc nie umiem sobie z tym poradzić.. wstydzę się świata nie jestem sobą.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.