Które badanie jest bardziej wiarygodne?

35 lat pierwsza ciąża. Wynik badania usg prenatalnego dla trisomii 18 1:13095 lekarz po ust mówił że dziecko rozwija się super. ? Crl 55,5, Nt 1,59, fhr 168. Dziś otrzymałam tel. Informacje z przychodni, że test z krwi wykazał podniesione ryzyko 1:110. Które badanie jest bardziej wiarygodne? Niestety wizytę mam dopiero na koniec przyszłego tygodnia i bardzo się martwię...

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze konieczne ponowne usg i odpowiednia kontrola . Proszę być dobrej myśli