Które leki podnoszą serotoninę i wytłumiają intensywne myślenie?

mam 29 lat nie umię sobie poradzić z intensywnym myśleniem męczy mnie to dochodzenie łączenie faktów rozkminianie zmęczony jestem po ok 40 min myślenia nie wiem co zrobić słyszałem że są leki nowej generacji które podnoszą serotoninę i wytłumiają intensywne myślenie jest faktycznie coś na to myślenie ciągle po tym myśleniu jestem kompletnie wykończony.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jak najbardziej są na rynku nowe grupy leków, które mogą pomóc zredukować nieprzyjemne objawy. Sugeruję konsultację ze specjalistą psychiatrą, który wdroży właściwe leczenie.