Depresja przy demografizm skórny

witam :) mam 24 lata od 1,5 roku cierpie na demografizm skórny. przez rok brałam leki przeciwkohistaminowe, ktore niszczyly mi zycie. bylam po nich senna, miewalam nudnosci, totalny brak apetytu, zawroty glowy. odstawilam je i znow meczy mnie swiad i czerwoni plamy pojawiajace sie niekiedy z nikad lub po delikatnym dotknieciu. bardzo wstydliwa choroba. w sumie zamknelam sie przez nia w najblizszym otoczeniu. niekiedy nie mam ochoty zyc ....

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Aktualnie na rynku dostępne są leki antyhistaminowe nowej generacji, które nie powodują opisanych przez Panią nieprzyjemnych objawów. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który przepisze właściwy lek.