Który wynik może być prawdziwy?

Witam mam 22 lata zrobilam wyniki na hiv przeciwciala 04.09. Dostalam nasteonego dnia telefon ze wynik jest watpliwy zeby zrobic western blota zrobilam 05.09 z tej samej reki. Wynikow nie mam jeszcze 06.09 zrobilam w pkd badania na hiv i hcv wyszly mi niereaktywne pytanie ktory wynik moze byc prawdziwy. ? Poniewaz stres mnie zjada nie wiem co robic. I jak to mozliwe ze tu wyszedl taki a tam taki ?

Witam, diagnostyka HIV oparta jest na 2ch testach przesiewowych i teście potwierdzenia.
Dlaczego? właśnie po to żeby wykluczyć testy wątpliwe, fałszywie dodatnie. Prosze poczekac na wynik WB. Najlepiej zgłosić się do Poradni Wirusologicznej lub specjalisty Chorób Zakaźnych . Pozdrawiam. KG www.prepmed.pl