Kuracja hormonalna na nocne poty

mam 40 lat i dzisiaj odebralam recepte na trzy miesiace kuracji hormonalnej, przyszłam do ginekologa tylko dlatego ze od kilku miesiecy oblewa mnie w nocy pot..musze zmieniac pizame bo jestem mokrzutenka...i to jedyna niedogodnosc..czy nie za wczesnie na te kuracje jestem matka dwoch chlopcow mlodszego urodzilam 6 lat temu, regularnie mam okres

Renata GrzechociĹska

Objaw jest dosyć niespecyficzny, jednak również niepokojący. Proponowałabym wykluczyć również inne przyczyny takiego stanu. Choroby infekcyjne, rozrostowe. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, który pokieruje dalszą diagnostyką. Oczywiście może Pani również rozpocząć leczenie, może złagodzi Pani dolegliwości.