Miesiączka po kuracji hormonalnej

Od 9 miesięcy mam opuchnięty brzuch i nogi. Lekarze robią różne badania, ale one nic nie wykazują. Przy ostatniej wizycie u ginekologa (wszystkie przyczyny medyczne zostały wykluczone) dostałam hormony na  trzymiesięczną kurację bez robienia przerwy. Poinformowano mnie, że po zakończeniu kuracji dostanę obfitą i bolesną miesiączkę, ale ku memu zdziwieniu są to tylko skrzepy i miesiączka jest bardzo, bardzo słaba. Proszę o radę, już mam dosyć tej opuchlizny, bólu i wyglądu jak w ciąży.

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie!
Niestety, chyba przecenia Pani nasze możliwości. Do wyjaśnienia przyczyny Pani dolegliwości konieczne jest zapoznanie się z Pani historiami chorób, wynikami badań oraz osobiste Pani zbadanie. Bez tych informacji trudno jest mi się wypowiedzieć na temat jakiejkowiel diagnozy.
Przyznam także, że pierwszy raz spotykam się z zaleceniem stosowania kilku blistrów pod rząd. Uważam, że w obecnej sytuacji powinna zgłosić się Pani do lekarza, który Pani zalecił taki schemat leczenia i poinformować go o zaistniałej sytuacji.
Pozdrawiam.