Kuracja Roaccutance a wypryski na twarzy i plecach

Przed rozpoczeciem kuracji tabletkami Roacutane lekarze sprobowali na mnie wszytskiego,poczawszy od kremow i masci konczywszy na antybiotykach. Powiedziano mi: Po tej kuracji na pewno wszystko sie unormuje. Fakt, skora jest w lepszym stanie aczkolwiek wypryski wciaz pojawiaja sie na mojej twarzy a takze na pleacach. Kuracje Roacutane stosuje juz 5 miesiac, dawka 20mg. Przez niecale 3 tygodnie bylam na zdwojonej dawce,lecz wrocilam do 20g z powodu zlego samopoczucia. Pomocy-Aleksandra

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę kontynuować terapię wg zaleceń specjalisty dermatologa.