Kuracja Zinnatem przy anginie ropnej

Witam, jestem po przebytej anginie ropnej i kuracji Zinnatem 7dni 2x1 500mg. W trakcie terapii bol gardla minal, ale teraz kilka dni po powrocil (zamiast bolu migdalkow jest bol dolnej czesci gardla/przelyku przy przelykaniu). Morfologia z rozmazem ma odchylenia: leukocyty 12 tys (norma 3,8-10), neutrofile 78,2% (n.40-70%) i 9,42tys (n.2,5-7), limfocyty 14% (n.20-45%) i 1,7tys (n.1-3,5),gran. kwasoch. 0,7%(n.1-5) i 0,08tys (n.0,1-0,5). OB=7 i reszta w normie. Czy to normalne razem z tym bolem?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne ponowne badanie lekarskie. Proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.