Kurza klatka piersiowa a dieta

Wiatm,mam od 2 klasy podstawówki mam klatke piersiową kurzą,nie przeszkadza mi ona tak bardzo ale brzydko to wygląda jestem szczupła,ide we wtorek do dietetyka ale jak zaczne jeść i przytyje to ona choć trochę zniknie ? czy są na to jakieś ćwiczenia ? Bo na operacje j nie chce sie poddać :/

Aleksander Ropielewski

Zwiększenia masy ciała może przynieść delikatny efekt kosmetyczny, podobnie jesk ćwiczenia rehabilitacyjne, jednak sznasa na poprawę jest niewielka, ponieważ zakończyła Pani wzrost kostny i połączenia kości i chrżąstek klatki piersiowej są już stabilne. Najskuteczniejszym i pewnym sposobem rozwiazania problemu jest jednak zabieg operacyjny.