Nierówna klatka piersiowa u 20-latka

Witam, otóż mam problem z klatką piersiową. Strasznie wygląda. Nie mam z nią kłopotów typu, że mnie boli czy cokolwiek. Chodzi o sam wygląd, strasznie się czasami czuje. Chciałbym temu zapobiec. Jak mogę to zrobić? Tak jak widać na zdjęciu wystaje mi jakby "żebro" i pod tym mam takie ZAPADY. Da rade temu jakos zaradzic, poprawic wyglad tego? Jakies cwiczenia, zeby sie to rozroslo, zaroslo - te zapady. Cokolwiek? Ewentualnie gdy przytyje pewnie bedzie lepiej, prosze o konkretna rade.

WItam!!!
Niestety nie dodałPan linka do zdjecia
To coPan opisuje - prawdopodobnie chodzi Panu o klatke lejkowata.
Jezeli nie ma Pan objawów- przeważnie nie robi sie z tą "dolegliwoscia "nic.
Niestety wyglad kosmetyczny tez ma ogromneznaczenia - totez jednym ze sposobów jest rozbudowa mięśniklatki piersiowej oraz obreczy barkowej. Drugim - możliwosc leczenia operacyjnego
Celem oceny Pana problemu sugerowałbym konsultacje u Ortopedy lub Thoracochirurga
Życze powodzenia