Dlaczego moje BMI wzrosło?

miałam bardzo niską wagę, BMI 17, przytyłam przez miesiąc bez żadnych ćwiczeń 4 kg, BMI podrosło do 18. Chciałabym jeszcze przytyc lae tylko w udach i posladkach, zaczynam chodzic na siłownie. Czy jest możliwość że przybiore juz tylko w tkance mięśniowej??? nie chciałabym juz tyć byle tylko tyć. czy jest szansa ze jak teraz zaczne bardzo systematyczne cwiczyc, to zaczne przybierac jedynie w udach i posladakch a nie np na twarzy????? czego bardzo sie boje. bardzo prosze o szczera odp

To w jakiej parti ciała tyjemy jest sprawą indywidualną, dlatego ciężko jest przewidzieć gdzie akurat Pani przytyje. Aby przybrać na masie bez pojawienia się tkanki tluszczowej niezbędne jest ustalenie indywidualnego planu żywieniowego w połączeniu z treningiem. Zalecam udac się w takim razie do dietetyka. Pozdrawiam, www.nvit.pl

Witam zalecam udać się do dietetyka który ułoży indywidualny plan treningowy z jadłospisem, bowiem do przyrostu tkanki mięśniowej potrzebna jest odpowiednia dieta i ćwiczenia. Pozdrawiam

Kamila Ziemann Dietetyka

Aby miała Pani idealnie dostosowaną dietę polecam udać się do dietetyka. Tylko wtedy będzie Pani miała pewność, że odpowiednio się Pani odżywia. Pozdrawiam, Kamila Ziemann