Jak zdrowo przytyć przy dużej aktywności fizycznej?

Mam 180cm,ważę w porywach(waga maksymalna) do 54kg.Chciałabym nabrać troszkę ciała. Mam dość dużo ruchu-ok4-5h(w zalezności od pogody) marszu mieszanego z biegiem(z psami).Jem ogólnie prawie wszystko-zaczynam jeść dość późno(ok południa dopiero czuję lekki głód),a kończę jeść ok 2 w nocy.Są to posiłki od przypadku do przypadku-raz 5 dziennie,raz jeden dziennie.

Jeżeli chce Pani przybrać zdrowo na wadze to zdecydowanie powinna Pani zadbać zarówno o regularność posiłków, jak i o ich właściwy skład jakościowy, a także o zabezpieczenie odpowiedniej podaży energii. Polecam udać się do specjalisty, który przeanalizuje Pani sytuację (poziom tkanki tłuszczwej i mięśniowej; czynniki kształtujące obecną masę ciała) i pomoże Pani dobrać indywidualny plan postępowania, właściwy dla Pani sytuacji. Życzę powodzenia.

Witam.Aby przytyć powinna Pani spożywać 5 posiłków o stałych porach przede wszystkim z odpowiednią podażą kaloryczną.Proponowałabym udać się do dietetyka który po wywiadzie i przeprowadzonej analizie składu ciała ułoży indywidualny jadłospis. Pozdrawiam