Jak przytyć, by się nie wstydzić?

Mam 21 lat, ważę ok 45 kg, a mój wzrost to 160 cm. Ostatnio tak schudłam, że wszystko na mnie wisi, wstydzę się pokazać nago dla męża, mam problemy z przeglądaniem się w lustrze, nawet gdy jestem w ubraniu.
21 LAT ponad rok temu

Witam,

Nie napisała Pani czy przyczyną utraty masy ciała było stosowanie diety odchudzającej czy jakaś dolegliwość lub jednostka chorobowa. Jeśli utrata wagi była spowodowana nadmiernym odchudzaniem powinna Pani powrócić do prawidłowych nawyków żywieniowych, a na pewien czas zwiększyć podaż węglowodanów złożonych (pieczywo pełnoziarniste, kasze, ryż, makarony czy ziemniaki).
Codziennie proszę jeść:
5 porcji produktów zbożowych
4 porcje warzyw
3 porcje owoców
2 porcje produktów mlecznych
2 porcje tłuszczów roślinnych (2 łyżki oliwy lub oleju roślinnego)
1 porcję mięsa, ryby lub ich zamienników (nasiona warzyw strączkowych)
Posiłki powinny być spożywane regularnie, co 2-3 godziny tak, aby codziennie spożywać 4-5 posiłków (3 większe i 2 przekąski).
Proszę jeść przekąski wysokokaloryczne, o małej objętości- zdrowe i pożywne np. orzechy, koktajle mleczne, mleczno-owocowe, jogurty, suszone owoce, batony museli
Proszę się nie przejadać, ale jeść większe posiłki niż do  tej pory (należy zwiększyć podaż kalorii o około 300-400 kcal).
Zwiększenie podaży energetycznej można osiągnąć poprzez dodatki takie jak- do płatków dodaj jogurt, suszone owoce, banany, miód czy orzechy i nasiona.
Proszę unikać jednak pustych kalorii- słodyczy, produktów typu fast-food- zwiększą masę tłuszczową a nie mięśniową.

Pozdrawiam.