Kwas kaprylowy a profilaktyka grzybicy skóry

Witam,mam pytanie odnośnie profilaktyki grzybicy skóry. Zastanawiam się czy brać kwas kaprylowy, olejek z oregano czy cos typu candivit??. przestrzegam higieny bardziej niz zawsze ale chciałabym się jakoś zabezpieczyc na przyszłosc. A solarium już nie korzystam bo to tam doszło do zakażenia

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Poza dbaniem o higienę osobistą i unikaniem miejsc w których może dochodzić do zakażenia nie ma konieczności stosowania dodatkowej profilaktyki.