Łagodny guzek tarczycy i wynik TSH

Witam mam 50 lat .Ja jednym płacie tarczycy duży guzek zajmujący prawie cały płat.Biopsja wykazała że jest łagodny,Wynik kalcytoniny <0.500 pg /ml.TSH 0,938.Proszę o interpretacje wyników.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Nie podała Pani norm obowiązujących w laboratorium, dlatego odniosę się jedynie do wyniku TSH, który w odniesieniu do wartości referencyjnych jest w dolnej granicy normy (norma 0,4–4,0 mIU/l)
Pozdrawiam