Łąkotka boczna o nieregularnej echostrukturze z hypoechogenicznymi tubularnymi strukturami

Witam.Po wędrówce w górach przeciążyłam lewe kolano.Z lewej strony kolana pojawiło się wybrzuszenie z płynem, które już się zmniejszyło.Jednakże zaczęło coś mi w kolanie przeskakiwać podczas prostowania nogi po jej zgięciu.Wynik USG:Łąkotka boczna o nieregularnej echostrukturze z hypoechogenicznymi tubularnymi strukturami w jej obrębie penetrującymi do tkanki podskórnej-pasma płynowe susp.,możliwe uszkodzenie.Inne rzeczy w normie.Jakie powinnam podjąć kroki w leczeniu?Jakie zabiegi?

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udać się do lekarza ortopedy, po badaniu będzie możńa określić odpowiednie dalsze postępowanie pod postacią rezonansu lub artroskopii/