Laparoskopia a planowanie ciąży

Badanie drożności jajowodów i laparoskopia a planowanie ciąży dzien dobry mam pytanie rok temu mnialam robiony zabieg hsg 3mc temu laparoskopie na prawym jajniku na ktorym byly torbiele .a przy laparoskopi przedmuchiwanie i przeplukiwanie jajowodu negatywnie. prubuje zajsc w 2 ciaze o co tu moze chodzic.prosze o szybka odp

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety podała Pani dość skąpe informacje, a ponadto dość mało precyzyjnie sprecyzowała Pani problem. Jeśli jednak miała Pani wykonane te zabiegi, to bez wątpienia były niezbędne. Proszę zaufać lekarzowi prowadzącemu, a jeśli ma Pani jakiekolwiek wątpliwości, proszę zapytać. Lekarz bez wątpienia odpowie na wszystkie Pani pytania.