Laserowe usunięcie blizny z oka

Czy możliwe jest laserowe usunięcie blizny z oka? Kilka lat temu chorowałam na zapalenie błony naczyniowej oka na plamce zółtej została mi blizna. Czy możliwe jest jej usunięcie i odzyskanie wzroku w tej częsci oka?

Aleksander Ropielewski

Nie jestem w stanie ocenić, bez badań dodatkowych czy istnieje taka możliwość, zdecydowanie najwłaściwiej będzie udać się do chirurga okulisty, który zakwalifikuje Panią do operacji. Decyzja zależy od stanu gałki ocznej i narządu wzroku, wielkości blizny i stanu ogólnego.