Leczenie bardzo zniszczonych zębów z ubytkami

Witam mam 18 lat bylam niedawno u dentysty i powiedzial mi ze mam bardzo brzydkie zeby. Chodzi tu o to ze prawie kazdy zab ma po 1a nawe 2 plomby . maja rozne odcienie i ogulnie sa brzydkie. Ja jestem niesmiala a jednoczesnie strasznie sieboje woec balam sie zapytac co bedzie mi robil. Zapisal mi termin i kazal przyjsc. A pytanie brzmi. Co on bedzie mi robil ?? I czy to bardzo boli ?? Co dentyscie robia w takich przypaadkach jak sa tak znoszczone zeby

Proszę się nie obawiać.Stomatolog niczego nie zrobi z Pani ząbkami bez zgody.Prawdopodobnie jeszcze raz dokładnie przeanalizuje stan uzębienia i jeżeli są ubytki zaproponuje ich leczenie,a następnie wymianę "zużytych"wypełnień.