Leczenie boreliozy od 1,5 roku

Pytanie do lekarza chorób zakaznychWitam od 1,5 roku lecze sie na bolerioze od 1.V.brałam 6 op.Zinnat500mg,6 op Duomox1g,10op Unidox2xdziennie 200mg,przyjmow. tez Biotrakson 2g.w zastrzykach przez28dni a wyniki na bolerioze sie powiekszyly wynosza:Anty-borelia IgG -144,26 Anty-borelia IgM wynosi 61,40.Wykonałam tez test Westerblotta wyniki Wise B aizelii obecne.Wise B burgdoferi obecne,Wise B garini obecne,lipidB AFZELII nie ma lipidBburgdorferi nie ma P83 jest P41 jest p39nie obecne OspC jest Bolerioza P58-nie ma,P21- nie ma P20-nie ma P19 nie ma P18 nie ma Wynik testu Euroline RN-AT IgG pozytywny pytanie Prosze powiedziec co mam dalej robic jak pisałam wczesniej bolerioza sie powieksza mimo zastosowanego leczenia a lecze sie juz 1,5 roku prosze o pomoc w tej sprawie dziekuje.

Lek. Tomasz Budlewski

a jakie ma Pani objawy? proponuje udac sie do lekarza rodzinnego lub chorób zakaznych. po badaniu bedzie mozna zalecic odpowiednie dalsze postepowanie.