Leczenie boreliozy w 28. tygodniu ciąży

Witam, jestem w 28 tyg ciąży. Jakoś tydzien temu rozpoczelam kuracje amotaksem, gdyż zauwazylam rumien na udzie (kleszcza nie było). Test zlecono bodajże Elisa (czyli ten ponoc najgorszy i fałszywy Igm 50, Igg 20). Po tygodniu rumien zniknal. Mam jeszcze brac antybiotyk 2 tygodnie. Czy to jest szybka reakcja na sytuacje? Czy sa duze szanse wyleczenia calosciowego i uchronienia dziecka?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie powtórzyć badania i udać się do lekarza prowadzącego leczenie. tak reakcja była bardzo szybka i to jest raczej korzystne.