Leczenie Candida Albicans a dieta

Od 4 miesięcy nie mogę wyleczyć Candida Albicans,na penisie.Stosowalem leki i nic nie pomagały.Robilem badania na posiew moczu i nasienia,brak grzybów.Z wymazu z cewki moczowej i żołędzia,wyszedł wynik pozytywny.Licznie na żołędziu i nieliczne (pojedyncze kolonie w cewce)Candida którą mam jest wrażliwa na Klotrimazol, Nystatyna,natamycyna i fuconazol.Czy można wyleczyć się naturalnie(jaka dieta)i czy smarować Clotrimazolum dopóki objawy nie znikną?Dodam że stosowalem clotrimazolum i fluconazole

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli zalecona terapia nie przynosi spodziewanych efektów to należy udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego. Specjalista dokona modyfikacji terapii.