Leczenie depresji i zaburzenia odżywiania a praca jako lekarz

Dzień dobry. Czy leczenie z powodu depresji i zaburzeń odżywiania może uniemożliwiç otrzymania prawa do wykonywania zawodu lekarza? Rozpoczynam studia medyczne i zastanawiam się jak taka diagnoza wpływa na możliwość pracy w służbie zdrowia. Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

A na jakim etapie jest leczenie? Najlepiej jest udac sie do lekarza prowadzacego lecżenie i zapytać o jego ocenę Ew lekarza medycyny pracy.

Dzień Dobry Pani,

Zawód Lekarza jest wymagającym zawodem.
Jeśli to jest naprawdę Pani decyzja o zostaniu Lekarzem i to jest Pani pragnieniem, to jak najbardziej powinna Pani iść w tym kierunku.

Zachęcam najpierw podjąć uleczenie Siebie, poprzez aktywną terapię.

Życzę, żeby się Pani udało,
Irena Mielnik-Madej